تور نوروز ۹۸

لطفا از لینک های زیر مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید در غیر اینصورت برای مشاهده تمام پکیج های تور نوروز ۹۸ به پایین تر بروید.

درباره تور نوروز ۹۸

نوروز ۹۸ مهمترین عید هموطنان ایرانی عزیزمان است، هرساله در عید نوروز تور های نوروزی پراستقبال هستند، دیبا سیر ماهان، مفتخر است با ارائه تور نوروز ۹۸ به مقاصد مختلف این امکان را برای مسافرین عزیز فراهم کنید تا بهترین مقصد تور نوروز ۹۸ خود را انتخاب کنند، همچنین کارشناسان ما آماده هرگونه مشاوره جهت رزرو تور نوروزی شما با بهترین نرخ هستند.  جهت مشاوره کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالیست که این روزها هر مسافری از خود میپرسد و هرچه به این عید باستانی نزدیکتر میشویم تب و تاب مسافران برای انتخاب مقصد نوروزی خود بیشتر میشود. دیبا سیر ماهان مفتخر است که با برگذاری تور نوروز ۹۸ به شهرهای توریستی مختلف از جمله تور نوروز ۹۸ استانبول ، آنتالیا، کوش آداسی، مارماریس که از شهر های بسیار محبوب ترکیه برای سفر نوروزی هستند و همچنین تور نوروز ۹۸ تایلند به مقصد شهرهای فوق توریستی آن از جمله تور نوروزی بانکوک، پاتایا، پوکت و ترکیبی تمام این شهرها و همچنین تور دبی نوروز ۹۸ که از پرطرفدار ترین تور های نوروزی است، امکان انتخاب درست را به مسافرین گرامی خود میدهد.

تور نوروز ۹۸ ترکیه، مقصد همه روزه مسافرین، هر شهر آن در بهار آب و هوای خاص خود را دارد. محبوب ترین شهر آن شاید تور استانبول نوروز ۹۸ باشد، این را تماس ها و تقاضا های مکرر مسافرین اثبات میکنند. البته تور آنتالیا نوروز ۹۸ نیز دست کمی ندارد در کنار آن تور کوش آداسی نوروز ۹۸ و تور مارماریس نوروز ۹۸ بسیار پر طرف دارند. مهم نیست مقصد شما کدام شهر باشد کافیست آن را انتخاب کنید تا مابقی کار را به دیبا سیر ماهان بسپارید. 

از تور تایلند نمیشود گذشت چه بهتر که تور نوروز ۹۸ آن باشد. از مهمترین مقصد های این کشور، توریستی ترین شهر دنیا یعنی تور بانکوک نوروز ۹۸ است که با پرواز های مستقیم ماهان و غیر مستقیم عمان ایر در حال برگذاریست. از دیگر شهر های پر طرفدار تور پاتایا نوروز ۹۸ است که فاصله چندانی با بانکوک ندارد و رفتن به این شهر نیز خالی از لطف نیست. اصلا چرا تور بانکوک پاتایا نوروز ۹۸ را امتحان نکنیم؟  اتفاق جالبی که در تور نوروز ۹۸ شاهد هستیم پرواز های مستقیم ماهان ایر به پوکت است. تور پوکت نوروز ۹۸ امسال با پرواز های مستقیم انجام میشود که خبر خوشی برای مسافرین این شهر هست تا معطلی های پیشین را نداشته باشند. 

شاید بتوان تور نوروز ۹۸ را به مقصد دبی ارزانترین آنها به حساب آورد. چه چیزی بهتر از یک تور ارزان میتواند به لذت بردن از آن سفر اضافه کند؟  تور دبی نوروز ۹۸ را به شما پیشنهاد میکنیم و کافیست برای اطلاعات بیشتر و جزئیات سفر با کارشناسان ما در دیبا سیر ماهان تماس بگیرید. 

آدرس و اطلاعات تماس

خبرنامه ادیبا سیر

  • جهت دریافت تورهای لحظه آخری و تخفیف‌های بی‌نظیر، در خبرنامه عضو شوید

لوگو سازمان گردشگری

با مجوز رسمی از سازمان گردشگری

شماره مجوز :

972/126/14147

© تمامی حقوق برای سایت ادیبا سیر ماهان محفوظ می باشد.